1. Wiktor Stopyra – 02.o2.2019,  16.02.2019r.
  2. Barbara Potempa – 07.02.2019,   14.02.2019,    21.02.2019,  28.02.2019r
  3. Dariusz Rzepka – 28.02.2019r
  4. Zbigniew Potempa  – 18.02 – 22.02.2019r